طراحی پورتال های تحت وب

طراحی پورتال های تحت وب و تحلیل و آنالیز فعالیت های یک سازمان، تولید سیستم های ERP، CRM، قیمت تمام شده و... چندسالی که جای خود را در صنعت ایران باز کرده و شرکت های مختلف به اهمیت این موضوع پی برده اند.

به طور کلی دو روش عمومی برای طراحی پورتال های تحت وب وجود دارد. روش اول استفاده از پلتفرم های آماده و بومی سازی آنها است. و روش دوم پیاده سازی یک پورتال در راستای نیازها و خواسته های یک شرکت خاص پس از آنالیز، نیازسنجی و بدست آوردن جریان کاری.
 
  چرا طراحی سایت خود را به ما بسپارید؟

طراحی وب سایت تندیس حرفه ای ترین و ارزان ترین خدمات طراحی سایت را ارائه می کند. شما می توانید با مشاوره متخصصین ما مشتریان بالقوه بیشتری بدست بیاورید و خود را در سطح جهانی مطرح نمایید. یک وب سایت خوب می تواند اعتماد مشتریان را بیشتر جلب کرده و خدمات و محصولات شما را بهتر معرفی کند. شما می توانید با استفاده از تجربه 12 ساله کارکنان ما در زمینه طراحی وب، سایت خود را بهتر در اینترنت مطرح نمایید. تخصص ما طراحی وب سایت های سفارشی، سیستم های مدیریت محتوا، بهینه سازی سایت، ارتقا رتبه سایت  و طراحی پورتال است. شما می توانید بدون پرداخت هزینه ای از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید و بهترین راه حل را برای نیازهای خود پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر
 
 
 
 
تماس سریع با طراحی وب تندیس
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :    
تلفن :
تلفن همراه :
نشانی :
وب سایت :
توضیحات :